MÖBLER / Bord / Soffbord 13846363
nr 1384 6363
Soffbord
NK, David Rosen, NK-etikett "R-579-022", Futura-serien. Bredd: 99, djup: 44 cm, höjd: 54 cm
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:36:33
15/3 09:26:36